درباره ما – About Us | بازرگانی اتو هایما

درباره بازرگانی اتو هایما بیشتر بدانید

بازرگانی اتو هایما با هدف تمرکز بر روی بازار قطعات و لوازم یدکی خودرو هایما فعالیت خود را آغاز نمود. اتو هایما به عنوان یکی از پر سابقه ترین مجموعه ها در حوزه واردات قطعات خودرو با بسیاری از شرکت های معتبر داخلی و خارجی همکاری داشته است و همچنین در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با رعایت اخلاق حرفه ای، خلاقیت و نو آوری و به کارگیری سیستم های نوین مدیریت تلاش مینماید تا با کیفیت ترین محصولات را با بهترین بسته بندی در کوتاه ترین زمان در اختیار مشتری قرار دهد. از اهداف اتو هایما حضور موثر در بازار قطعات خودرو است که توانسته به این مهم دست یابد و جایگاه مناسبی را در بازار لوازم جانبی به خود اختصاص دهد. از مهمترین چشم اندازهای این گروه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه لوازم جانبی و قطعات خودرو مطابق با استانداردهای خودرو سازان
  • اهمیت به بسته بندی قطعات و لوازم خودرو با احترام به حفظ توسعه پایدار محیط زیست
  • ارائه کالا با قیمتی مناسب
  • احترام به دیدگاه و نظرات مشتریان و افزایش رضایت آنان

به دلیل محبوبیت خودروی هایما در ایران، بازرگانی اتو هایما در راستای سهولت در تامین قطعات و لوازم یدکی این خودرو بر آن شد تا به صورت اختصاصی به واردات قطعات هایما S7 و هایما S5 و اشباع نمودن بازار لوازم یدکی این خودرو بپردازد. اینک شما دارندگان خودرو هایما میتوانید با آسودگی خاطر و اطمینان از اصل بودن قطعات، از طریق همین سایت لوازم مورد نیاز خود را سفارش داده و با قیمتی مناسب آن را از بازرگانی اتو هایما دریافت فرمایید.

اتو هایما با هدف ارائه کیفیت در واردات و عرضه لوازم یدکی خودرو و همچنین کیفیت بالای محصولات و قطعات ارائه شده در عرصه تجارت الکترونیک توانسته به یکی از کامل ترین و بزرگترین سایت های مرجع لوازم جانبی و لوازم یدکی خودرو هایما تبدیل شود. شما کاربران با ورود به این سایت به دنیای کاملی از لوازم و قطعات یدکی متفاوت دست خواهید یافت و تجربه جدیدی در زمینه هر گونه قطعات و لوازم جانبی هایما که کاملا اصل و تضمین شده میباشند، دریافت خواهید کرد. هدف این مجموعه همواره جلب رضایت مشتریان بوده که مفتخر است تا کنون به این امر خطیر دست یافته است.

تماس بگیرید